Bergamot

Bergamot

Biberiye

Biberiye

Limon

Limon

Artemisia

Artemisia

Lavanta

Lavanta

Zambak

Zambak

Sümbülteber

Sümbülteber

Gül

Gül

Paçuli

Paçuli

Deri

Deri

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

95

20-60

2014

1408

kalıcılık

% 82

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 40

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 60

KIŞ
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE
captcha
İnsanların neden bu kokuyu sevmediğini anlamıyorum. Güzel koku, iyi harmanlanmış ve kesinlikle Creed'in evinden bir baş yapıt gibi. Başlangıçta hafif narenciye kokulu çok bitkisel bir koku olan lavanta, kuruma sırasında güçlü paçuli, vetiver ve deri kombinasyonu ile kuru bir kokuya yayılarak yumuşak erkeksi bir koku sunar. Bu kesinlikle harika bir Creed parfümü.
Güzel, baharatlı, sert lavanta ile başlar. Eğer lavanta hayranı değilseniz beğenmemeniz gayet normal. Ben bayıldım. Güzel, hoş, zarif parfüm. Bunu bir erkek için değil, olgun bir kadın için tavsiye ederim. Bahar zamanı kullanmanız idealdir.
"olgun kadın" parfümü gibi kokar. Sadece rahatlayarak ve etrafınızdaki havadaki kokuyu koklayarak daha çok keyif alırsınız. Direk kokuyu genzinize çekmeyin. Satın almadan önce test deneyin.
Şimdiye kadar kokladığım en kötü parfüm açılışı. Pis otsu ayak pudrası gibi kokuyor. Creed'den güzel bir lavanta kokusu istiyorsanız, Bois du Portugal her yönden üstündür...Bu hiçbana göre olmayan bir parfüm.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm