Creed Aventus Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Ananas

Ananas

Elma

Elma

Huş ağacı

Huş ağacı

Paçuli

Paçuli

Gül

Gül

Yasemin

Yasemin

Misk

Misk

Meşe likeni

Meşe likeni

Vanilya

Vanilya

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 48

orta nota oranı
Orta Nota

% 29

alt nota oranı
Alt Nota

% 23

97

18-60

2010

3093

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 43

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 86

GÜNDÜZ
gece

% 14

GECE

Aventus Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Aventus parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir13591
Sonunda meşhur Aventus Creed'in kokusunu alabildim ve hoş. Çok yönlü ve meyvemsi bir koku. Erkeksi ve uzun ömürlü ancak sahip olduğu fiyat için buna değmez. Çok daha ucuz olan benzer ve daha iyi parfümler var.
misafir2693
Belki de buradaki insanların çoğu Aventus'a fazla takıntılıdır. Bence harika kokuyor ve Aventus'un ne kadar heyecanlı hale geldiğine bizzat şahidim. Muhalefet yapılacak bir koku değil.
misafir4891
Artık kare 120 ml'lik şişelere sahip değiller. Eskiden öyle satılırdı.
misafir7740
Bu kokuya geri dönmeye devam karar verdim. Yıllar önce aşık olduğum bir parfümdü. Tek sorun verilen para. Kendimi rahatsız hissettiriyor. Dolar kurunun yüksekliği parfümü de etkiledi ve mağazalardaki fiyatları dudak ısırtıyor. Mükemmel karışım. Sonsuza kadar kullanılabilir. Güçlü ve iyi tatmin edici . Fiyatlar düşerse eski özlemimi giderebileceğimi düşünüyorum.
misafir29560
internetten ve bu forumdan yaptığım araştırmalara ve yorumlara nazaran gerçekten alberto sego markası harika doldurma parfümünü yapmış..
misafir20432
Hiç şüphesiz güzel kokuyor, ancak şimdiye kadar karşılaştığım en pahalı ve en abartılı koku. Yine güzel, ama fiytı yüksek bir parfüm.
misafir27768
Orjinalinin yeni versiyonları kesinlikle eskisi gibi başarılı değil.
misafir22503
Sahip olduğum veya hayatımda kokladığım her şeyden daha iyi kokuyor. Birden fazla işletmeye sahip olan ve aynı zamanda harika bir kişiliğe sahip süper bir model olan bir dermatologla çıkan biri gibi kokuyor.
misafir301
Henüz söylenmemişbir soru > bu şaheser hakkında ne söyleyebilirsiniz?
Gerçekten çok güzel kokuyor.
Çok yönlüdür.
Aventus'la karşılaşan herkes onu seviyor.
misafir21873
Tekrar söyleyeceğim: 200 doların üzerinde bir maliyeti olması bütçeyi zorlayıcı. 10/10 olan koku, bir saat sonra 4/10 yansıtır. Daha da güçlendirilmeli. Dediğiniz firmadan açık parfüm modelini aldım ve inanın komik fiyata daha başarılı bir dupe yapmışlar.
misafir7983
Evet yorumu ile linkteki açık parfüm önerisi yapan arkadaşa çok teşekkür ederim. Gayet başarılı
misafir26231
https://www.albertosego.com/alberto-sego-crd-erkek-parfum-kod-no-1068

bence bu zamana kadarki en başarılı muadili
misafir22180
bu parfümün yerine alberto sego markasının Crd modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Siyooo
Beni bu zamana kadarki en büyük parfüm olduğunu söyleyen insanlar kümesine koyabilirsiniz. (erkekler için). Harika ötesi. Anlatılmaz bir koku. Bana ama tek kelime ile kısa özet geç derseniz. Ferah.
Mengli
Maalesef unutulabilir olduğunu düşünüyorum. Keyifli ve kesinlikle bir yaz tipi seçeneği, ama .... Övünüldüğü kadar da iyi değil. Ben 2016 yılında aldım ve kullandım. Buradaki yorumlara bakarsak sanırım yanlış zamanda aldım çünkü eski versiyonları daha kalıcı ve özel. Eğer biri zorlu bir Aventus bağımlısı ise söyleyeceğim bir şey yok ama ben bu fiyata abartılacak ve beklenilecek bir içeriğin olmadığını düşünüyorum. Koku kesinlikle kötü değil. Ama abartılacak bir kokuda değil.
emrealtin
Bu kokunun artık savunucusu olamayacağım. Fiyat artırmaya devam ederken daha ucuz malzemelerle (daha fazla ambergris gibi görünmüyor) seyreltiliyor. Açılış güzel ve harika kokuyor, ancak hızlı bir çıkış aşamasından sonra direk hızı yavaşlıyor. Açıkçası, daha eski 2015 ve önceki partilerin, bütün gün sürmesi için yalnızca birkaç sprey yeterliyken daha uzun süreli performans ve silaja sahip olduğunu hatırlıyorum. Artık 2016-17 sürümlerinden kullandığınızda teninizde 3 saat geçiriyorsa iyi zaman geçmiş anlamına geliyor. Derum o kadar vahim kısacası. Bu nedenle, talep üzerine yaklaşık iki kat daha fazla para istiyorlar. Bir parfüm duyulunca yani yaygınlaşınca neden bu şekil ticari düşüncelere girer firma anlamam. Beni kaybetti mesela. Bu performansa bu kadar parayı vermek istemiyorum.
feriha
Erkek arkadaşımın harika kokusu.
ferit
Belki aşırı derecede pahalı, abartılı veya ne diyorsanız öyle. Ancak şimdiye kadar yapılmış bu muhteşem ve muhteşem erkeksi kokuyu inkar edemezsiniz. Gündüz, gece veya yaz istediğiniz zaman kullanın. Çok özel değil ama yine de en iyilerden biri. Ben bayılıyorum.
enesello
Bunun söylenmesi gerekiyor ... Aventus şaşırtıcı ve mükemmel diyorum. Bu konuda bir sorun kesinlikle yok. Günün saatini, yılın zamanını ve her durumu mükemmellik ile karşılar. Şimdiye kadar 5 şişe kullandım.
Çeşitli varyasyonlar denedim. Ben daha dumanlı kokuyu tercih ediyorum ve bir parfümde büyük miktarda para harcarken, tutarlılığa ihtiyacım var. Tutarlılık konusunda creed başarısız. Çünkü saf mahsuller her zaman aynı sonuç vermiyor.
Cemakyol92
Kutudan çıkan kokular parfümüm bitmesine rağmen şu an bile aklımda. Önceki formülasyon hakkında bir fikrim yok, ancak şaşırtıcı açılış ve kalite zaten bu harika şişenin içerisinde sizi mest edecek. Puanım 9.8 / 10
Azmican
Önyargı olmadan denemelisiniz ve stilinize uyup uymadığını görmek hoş, çok yönlü, klas bir parfüm mü buna ancak deneyerek karar verebilirsiniz. Creed aventus benim için resmen bir hastalık. Herkes parfümümün modelini sorar ama ben asla söylemem. Sadece bana has olmalı.
bomberman
12 saatlik eski modeller şimdi resmen 4 saat içerisinde pofff.. Yok olup gidiyor. Rafine ve lüks kokuyor. Dumanla çevrelenen ananas aroması yadsınamaz derecede bağımlılık yaratıcı ve özel. 10/10 performansa sahip bir parfümdü ama yeni versiyonlar için aynı şeyi diyemeyeceğim.
ardayasbu
İşte geldik zurnanın zırt dediği yere. Son 3 yılda Aventus performansı önemli ölçüde düştü. En son Aventus modeli aldığımda üzerimdeki etkisi inanamayacaksınız ama sadece 3 saat sürdü. Birçok spray ile bu tamamen kabul edilemez. Tipik Aventus gibi hoş kokuyor, daha sonra kuruyor. 3 saat cömertlik kazanıyor ... Önceki ürünler nerdeee
adem
Bana göre dünyadaki en iyi koku kokularından biridir. Meyveli, kremsi ve tatlı. Buna rağmen Aventus'un performansı çok kötü. Muhtemelen bir daha asla satın almam. 2-3 saat sürer ve burnum bileğime gömülsem bile artık kokusunu alamıyorum. Üstelik çok uçuk bir rakam verdim. Alberto sego lastbrtt her türlü tokatlar. Biraz farklı bir koku ama yine de yakın. Farklı parfümler diyelim. Büyük bir mağazadan aldım, bu yüzden% 99.9 sahte bir ürün değil bunu da açıkça belirteyim. Lastbrtt 2 gündür üstümden çıkmadı.
77Kerdem77
Kötü bir performansa sahip ama buna rağmen onca para verdim çok pahalı. Tamam güzel hoş koku ama :S bu paraya değmez. Alberto sego lastbrtt modeli buna bin çeker ciddi diyorum. Üstelik aldığım fiyata 30 kutu alırdım..
admin
Creed firmasının bence en iyisi. Zaten Creed markasını duyuran en özel modelide aventus modelidir. İstediğiniz her an , gece - gündüz veyahut istediğiniz her mevsim kullanabileceğiniz harika bir koku. Yaz mevsiminde kullanmanız daha etkili olabilir. Biraz fresh bir kokuya kaçıyor. Bu parfüm ile ilgili olarak hiç olumsuz geri dönüş almayacağınızı düşünüyorum. Kesinlikle tavsiyemdir. Tek olumsuz noktası uçuk fiyatları. Ama fiyatına kesinlikle değer. Dİğer bir olumsuz yönlerinden biri ise her çıkan serinin birbiri ile aynı eş özelliklere bazen sahip olamaması. Çünkü senelik mahsul değişimi parfümün her yılki serisinde çeşitli farklılıklar sergileyebiliyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.