Portakal

Portakal

Limon

Limon

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Misk kedisi

Misk kedisi

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

94

20-55

2000

1507

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 52

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 80

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 20

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 40

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE
captcha
2008'den beri resmi olarak üretilmiyor.
Bois de Santal bugünlerde kayıp bir mücevher. Bulan saklasın :D
Neroli ipucu ve başlangıçta turuncu bir dokunuşla hakim olan klasik, zengin bir sandal ağacı. Cildimde çok az değişen, başkaları için farklı olabilecek bir koku buluyorum. Kısıtlanmış zarafet ve asla ürkütücü olmayan neredeyse monokrom bir sandal ağacı deneyimi. Resmi tarafta, geleneksel ve keyifli.
Gerçekten çok iyi. Bazı çok ince narenciye ve çiçek unsurları ile kesinlikle biraz misk kedisi notası hissedilir. Gerçekten güzel kremsi bir sandal ağacına dönüşür. Civet solduktan sonra cilde yapılıyor ve uzun süre dayanır. Sandal ağacı meraklıları gerçekten denesin. Kesinlikle sandal ağacına oldukça iyi ve gerçekçi bir bakış olmuş.
Yeşiller turunçgillere baskın çıkar ama kurudukça tatlandırmak için vanilyalı hoş bir sandal ağacı elde edersiniz. Bana göre bu Tabarome Millesime'den daha iyi. Kokusu kalıcı ve güçlüdür. Vanilya ve sandal ağacı seviyorsanız çok iyi bir tercih olacaktır. İl açılıştan 1 saat sonrasını kesinlikle bekleyiniz. Kokunun karakteri gerçekten değişiyor.
Creed evinden inanılır bir şekilde ve ustalıkla yapılmış güzel sandal ağacı yorumu. Bois de Santal, pazarlandığı gibi erkekler veya kadınlar için giyilebilir görünüyor. Sandal ağacının kremsi, misksi ve tatlı eterik kalitesi ile bu kokuda spot ışığı olarak kutlanan klas, üst düzey bir hissi vardır. Diğer notalar, gösterinin yıldızı olan sandal ağacının içindeki özellikleri ustaca rötuşlamak ve vurgulamak için ustaca hareket eder. Çok yönlü bir koku değil, insanlık tarihinin çoğu için pek çok kolonya ve parfümü süsleyen bu büyülü nota olan ve neredeyse her yerde bulunan ahşaba Creed tarafından el değince daha enteresan bir koku haline gelmiş.
Hiç kimse bu Creed parfümünü incelemedi yorum yapmadı mi? garip.
Aldehitler içeren karmaşık, kremsi bir sandal ağacı kokusu. Bana Chanel Bois des Iles ve Geo'yu hatırlatıyor. Burnuma feminen geliyor. Kadınlar için daha yakın bir parfüm. Her ne kadar unisex parfüm olsada.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm