Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Creed Bois de Santal Unisex Parfüm

Creed tarafından sunulan Bois de Santal, kadınlar ve erkekler için aromatik odunsu bir unisex koku. Bois de Santal, 2000'li yıllarda sunuma başlatıldı. Üst notalarda portakal, limon, yeşil notalar ve misk kedisi bulunur; orta notada sandal ağacı; taban notaları sandal ağacı, tonka fasulyesi ve vanilya içerir.

Üst Nota
Portakal

Portakal

Limon

Limon

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Orta Nota
Misk kedisi

Misk kedisi

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Alt Nota
Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Vanilya

Vanilya

Creed Bois de Santal Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Creed Bois de Santal Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 10 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 52 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
69%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
52%
10 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
80%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
20%
5 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
40%
GECE
GECE
60%
5 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
25%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
40%
YAZ
YAZ
0%
SONBAHAR
SONBAHAR
20%
KIŞ
KIŞ
40%
5 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-55 Yaşlar için uygun
2000 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 94
2260 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Creed Bois de Santal Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
5 Adet Oy Kullanılarak
76 Puan Aldı

Creed Bois de Santal Unisex Parfüm Yorumları

2008'den beri resmi olarak üretilmiyor.
Bois de Santal bugünlerde kayıp bir mücevher. Bulan saklasın :D
Neroli ipucu ve başlangıçta turuncu bir dokunuşla hakim olan klasik, zengin bir sandal ağacı. Cildimde çok az değişen, başkaları için farklı olabilecek bir koku buluyorum. Kısıtlanmış zarafet ve asla ürkütücü olmayan neredeyse monokrom bir sandal ağacı deneyimi. Resmi tarafta, geleneksel ve keyifli.
Gerçekten çok iyi. Bazı çok ince narenciye ve çiçek unsurları ile kesinlikle biraz misk kedisi notası hissedilir. Gerçekten güzel kremsi bir sandal ağacına dönüşür. Civet solduktan sonra cilde yapılıyor ve uzun süre dayanır. Sandal ağacı meraklıları gerçekten denesin. Kesinlikle sandal ağacına oldukça iyi ve gerçekçi bir bakış olmuş.
Yeşiller turunçgillere baskın çıkar ama kurudukça tatlandırmak için vanilyalı hoş bir sandal ağacı elde edersiniz. Bana göre bu Tabarome Millesime'den daha iyi. Kokusu kalıcı ve güçlüdür. Vanilya ve sandal ağacı seviyorsanız çok iyi bir tercih olacaktır. İl açılıştan 1 saat sonrasını kesinlikle bekleyiniz. Kokunun karakteri gerçekten değişiyor.
Creed evinden inanılır bir şekilde ve ustalıkla yapılmış güzel sandal ağacı yorumu. Bois de Santal, pazarlandığı gibi erkekler veya kadınlar için giyilebilir görünüyor. Sandal ağacının kremsi, misksi ve tatlı eterik kalitesi ile bu kokuda spot ışığı olarak kutlanan klas, üst düzey bir hissi vardır. Diğer notalar, gösterinin yıldızı olan sandal ağacının içindeki özellikleri ustaca rötuşlamak ve vurgulamak için ustaca hareket eder. Çok yönlü bir koku değil, insanlık tarihinin çoğu için pek çok kolonya ve parfümü süsleyen bu büyülü nota olan ve neredeyse her yerde bulunan ahşaba Creed tarafından el değince daha enteresan bir koku haline gelmiş.
Hiç kimse bu Creed parfümünü incelemedi yorum yapmadı mi? garip.
Aldehitler içeren karmaşık, kremsi bir sandal ağacı kokusu. Bana Chanel Bois des Iles ve Geo'yu hatırlatıyor. Burnuma feminen geliyor. Kadınlar için daha yakın bir parfüm. Her ne kadar unisex parfüm olsada.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER