En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Creed Love in Black Bayan Parfüm

Love in Black, 2008'de tanıtılan kadınlar için bir parfüm. Üst notalarda, İtalyan menekşesi, yaseminler ve Virginia'dan sedirler yer alıyor. Bourgogne siyah frenk üzümü ve Bulgar gülünü sunan orta notada ayrıca, iris, karanfil ve misk içerir. Flacon, Yunan adaları gibi siyah kumdan yaratılmıştır. Bu basım, şişenin boynundaki bir kurdele yayı ile tamamlanan her kadının ve akşam zerafetinin büyüsünü kutluyor. Love in Black, Olivier Creed ve Erwin Creed tarafından yaratılmıştır.

Üst Nota
Hercai menekşe

Hercai menekşe

Sedir

Sedir

Kır çiçekleri

Kır çiçekleri

Orta Nota
Iris

Iris

Karanfil

Karanfil

Yabani karanfil

Yabani karanfil

Misk

Misk

Alt Nota
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Gül

Gül

Creed Love in Black Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Creed Love in Black Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 12 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 59 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 81 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
59%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
81%
12 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
33%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
33%
GECE
GECE
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
40%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
83%
YAZ
YAZ
0%
SONBAHAR
SONBAHAR
17%
KIŞ
KIŞ
0%
6 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2008 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 89
1695 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Creed Love in Black Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
6 Adet Oy Kullanılarak
63 Puan Aldı

Creed Love in Black Bayan Parfüm Yorumları

Bu kokuyu gerçekten sevmeye çalıştım ama malesef.
Bu kokuyu çok seviyorum. Bana en iyi şekilde annemi hatırlatıyor. Her şeyi dengelemek için altında cevizli bir şey olan tatlı ve şuruplu bir koku var. Bu parfümü her gün giyeceğim. Tamamen kadınsı, “yetişkin kadın” kokusu
Menekşe şekeri gibi kokar. Aynı zamanda Bond No. 9'un Broadway Nite'ı gibi kokuyor. Yan yana iki kokuyu ayırt edemiyordum.
Menekşeyi çok seviyorum. En sevdiğim 10 parfümden 5 tanesinde menekşe var ve gerçekten çok sevdiğim bir nota. Açıklamayı görünce büyük umutlarım vardı ve ilk birkaç saniye gerçekten de hoş menekşe kokusu aldım. Ama çok çabuk hiçbir menekşe izi bırakmayan güçlü bir odunsu kokuya dönüşüyor. Sadece bana hitap etmeyen bir odun ve karanfil kokusu. Gerçekten büyük bir şok yaşadım. Hoşuma gitmedi. Benim cildimden dolayı olabilir ama oldukça hayal kırıklığına uğradım.
Kağıt kartta harika kokuyordu, tenimde tiksindiriyor.
Bu bana bir lastik lastik kokusu gibi geliyor. Şimdiye kadar bu pahalı bir kör satın alma hatası yapmamıştım. Üzüldüm.
Bu parfüm için çok heyecanlandım. İlk spreyde sevdim, karmaşık ve gizemli kokuyordu. Ancak zaman geçince beğenmediğim bir hale büründü. Garip bir kimyaya sahip olsam da umarım hepiniz bu koku ile teni uyuşan birileri olmanız büyük şans olur çünkü koku çok güzel (tene sıkılmayınca)
Bu koku teminde çok iyi. Pek çok insan plastik bir nota hakkında yorum yapmış. Neyse ki bununla hiç karşılaşmadım. Muhteşem şekerlenmiş menekşeler kokusu alıyorum, sonra arka plandaki menekşe notasıyla sedir/ misk karışımına yerleşiyor ve sonunda bir frenk üzümü/odun miskinde kuruyor. Neyse ki sediri hiç tespit etmiyorum. Aşırı tatlı değil. :) Sevdim! Bunun adı siyah aşk değil de mor aşk olarak adlandırılmalı. Bana göre bu hiç de 'Siyah' değil . Siyah deyince aklıma Bvlgari Black
ya da Montale Black Oud geliyor. Bunun dışında hiçbir şikayetim yok. Koku 10 numara
Keşke bu koku ile uyuşan kimyaya sahip olsaydım ama iris ne yazık ki cildimle asla uyuşmadı. Açılışta menekşe notaları muhteşem ancak iris bir kez yerleştiğinde, koku baskın, oyun hamuru benzeri bir karaktere bürünüyor ve ardından yaklaşık 2 saat içinde tamamen kayboluyor. Satın almadan önce size bir numune şişesi bulup denemenizi kesinlikle öneririm.
Bu kokunun yorumları oldukça karışık, bu da bana farklı insanlarda oldukça farklı tepki verdiğini gösteriyor. Menekşe kokularını severim ama yorumlardan sonra alsam mı? Almasam mı? kafam karıştı
Bu harika isim, muhteşem pazarlama tekniği ile çok hayal kırıklığına uğradım. Menekşelerin oldukça pahalı ve kötü yaratılmış bir yorumu. Notalar bence çok güzel bir şekilde karışmıyor bana çok çelişkili görünüyorlar. Garip, beceriksiz ve dengesiz geliyor. Üst notalar ve kalp notaları berbat ama alt kısımdaki kuruma iyi. Sevmiyorum. Daha güzel menekşe parfümleri var.
Menekşe kokusu, sedir notası baskın ve ağır. Pek çok Creed gibi, notlarından birini çıkarırsak, bunun harika bir koku olma potansiyeli vardır. Mevcut durumda, kokuyu biraz sertleştirdiği için sedir notasını çıkarırdım.. İyi haber şu ki sedir birkaç saat sonra dağılıyor ancak bu zamana kadar menekşenin çoğu da gitmiş oluyor.
Play-doh ve erimiş plastik kokuyor. Kalıcılığı sadece birkaç saat sürdü. Çok şükür sadece bir örnek denedim. Satın almadığıma sevindim.
Parfüm şişesi görünümünden etkilenme eğilimindeyim ve bu kokunun keskin bir şişesi ve çok çekici bir adı var. Her zaman seçtiğim kokularda biraz "siyah", karanlık bir his olmasını umardım ve bu kokudan herhangi bir "siyah" hissetmesem de merakımı tetikleyecek kadar tuhaf bir kokuydu. Maalesef pH'ımla etkileşime girmedi. Havaya sıkınca harika iken tenimde bambaşka.
Bu parfümün neden bu kadar çok karışık yorum aldığını bilmiyorum. Bunu püskürttüğüm ve giydiğim andan itibaren ilk kokuda aşk yaşadık. Gerçekten eşsiz bir koku. Baharatlı karmaşık bir çiçek. Daha önce kokladığım hiçbir şeye benzemiyor. Benim için saatlerce kalıcı. Koku derin, unutulmaz bir menekşeye dönüşür. Karamel ve vanilya tonları da ilk spreyde belirir ancak yine de manolya daha belirgin. Bu kokuyu çok seviyorum.
Çok nahoş olan belirgin bir bayat patlamış mısır aroması gibi kokuyor. Benim tenimde son kalan koku aynen bu şekilde.
Bu kokuyu seviyorum. Kimyamla uyuşuyor. Bu çok farklı bir koku denedim ama sonunda parfümümü buldum. Bu kokunun bir erkeğin dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Erkek arkadaşım (şimdi eski erkek arkadaşım) bunu ve Silver Water'ı çok severdi.
Kendim için satın aldığım tek koku Creed kesinlikle muhteşemler. İnternette bu kadar çok yorumun şikayetçi olduğunu görmek beni çok üzüyor ancak kendi cilt kimyanız ve kokunuz, kokuların sizde nasıl çalıştığını güçlü bir şekilde etkiliyor. Bu yüzden herhangi bir şüpheniz varsa önce bir örnek denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Şu anda şanslı biriyim çünkü benim tenimde harika kokuyor.
Birkaç Creed kokusuna sahip olmama rağmen Love in Black benim favorim. Menekşenin yumuşak tatlı kokusu düpedüz büyülü. Tatlı toz menekşe aroması beni çok güzel ve kadınsı hissettiriyor. Kalıcılığı oldukça uzun olduğu için (genellikle sekiz ila on iki saat) bu güzelliği uygularken hafif bir fıs kullanılmalıdır.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER