En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Creed Love in White Bayan Parfüm

Love in White, oryantal çiçekli kadın kokusudur. Yelken sevgisinden esinlenilerek, mükemmel bir özgürlük hissini, deniz uyumluluğu hissi ile simgeler ve dünyanın beş kıtasından en iyi malzemelerin getirilmesi ile oluşturulmuştur. Love in White, Güney İspanya portakal suları ile sizi selamlıyor. Tabanında Java vanilya, Calabrian amberler ve Hint sandal ağacından oluştuğu halde İtalyan yasemin, Fransız Rivierası nergis, Tonkin pirinci, Mısır irisi ve Guatemala dağ manolyası ile oluşur. Şişe beyaz, heykele boynunun etrafında güzel bir gümüş kurdele ile sunulmuş özel şekilde sunulur. Love in White, 2005 yılında sunuma başlatıldı. Olivier Creed ve Erwin Creed tarafından yaratılmıştır.

Üst Nota
Portakal kabuğu

Portakal kabuğu

Orta Nota
Manolya

Manolya

Pirinç

Pirinç

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Nergis

Nergis

Iris

Iris

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vanilya

Vanilya

Amber

Amber

Creed Love in White Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Creed Love in White Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 10 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 79 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
69%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
79%
10 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
80%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
20%
5 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
60%
GECE
GECE
40%
5 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
48%
Orta Nota
32%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
20%
YAZ
YAZ
0%
SONBAHAR
SONBAHAR
40%
KIŞ
KIŞ
40%
5 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2005 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 89
3009 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Creed Love in White Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
5 Adet Oy Kullanılarak
80 Puan Aldı

Creed Love in White Bayan Parfüm Yorumları

Sadece bu parfümün küçük bir dokunuşla mükemmel bir şekilde "beyaz", zarif ve mükemmel dengede kalmayı başardığını söyleyeceğim. Mükemmel ve muhteşem. Deniz tuzu ile birleştirilmiş biraz tuzlu, beyaz çiçeklerle başlıyor.
Kesinlikle ucuz bir ürün değil ama bence buna değer. Beyaz çiçekleri kesinlikle seviyorum, deniz tuzu havasını seviyorum ve sabunlu kokuları seviyorum. Love In White kesinlikle her elementi barındırıyor.
Bu kokuyu seviyorum. Bunu ne zaman giysem biri bana ne sıktığımı soruyor. Güzel bir oku. Dün doktorun ofisine girdim ve 4 farklı kişi bana ne kullandığımı sordu.
Çok temiz, ışıltılı ve güzel... Özellikle soğuk bir kış gününde kullanmayı seviyorum
Parlak, zarif, temiz kokulu bir çiçek parfümü. Çok güzel ve kadınsı. Bana her zaman şampuan ve saç kremini hatırlatıyor yada Gucci Envy gibi kokuyor. Gucci Envy'yi tercih ederim çünkü bundan çok ucuz.
Bir gün mağazada kokladıktan sonra bir şişe aldım... ve o zamandan beri sadık bir kullanıcıyım. Lezzetli bir "tatlı cilt" kokusu arıyordum ve bu benim için en ideal parfüm. Her kokladığımda o kadar güzel kokuyor ve beni mutlu ediyor ki ağzımı bile sulandırıyor. Tuzlu ve tatlı, sütlü ama çiçekli garip bir kombinasyon... ve buna bayılıyorum.
İnanılmaz derecede sarhoş edici. Sakinleşmesi için en az 15-20 dakika dinlenmesini ve açılmasını bekleyiniz. O zaman gün boyunca ruh halinizi yükseltmeyi başaran bu tatlı kokulu sofistike iyilik bulutuna dönüşecek. Kalıcı gücü inanılmaz ve 12 saat sonra hala etrafımda güzel kokuları aldım. Güzel yapılmış ve inanılmaz derecede klas bir parfüm.
Bence çok hoş, zarif, yumuşacık bir çiçek. İlkbahar/yaz için mükemmel. Bunun üzerindeki kuru, harika, hoş bir yumuşak narenciye çiçeği. Şaşırtıcı bir şekilde, bu bir Creed kokusu için harika olan yaklaşık 8 saat sürmesi enteresan. Creed orijinaller çok kalmıyor.
Bunu sadece bir kez denedim ama çok sevdiğimi söylemeliyim. Sentetik nüansları olmayan zengin ama ölçülü bir çiçek parfümü. Pek çok modern kokunun yaptığı gibi bende Blackberry Lifesavers'a dönüşmesini bekledim ama hiç alakası olmadı. Çok pahalı ve klas kokuyordu ve çok iyi yayılımı vardı. Pahalı olmasa evde her zaman bulundururdum.
Çok keskin bir narenciye açıklığına sahip, çok tiz bir çiçek kokusu. O kadar sıkıcıydı ki 20 dakika sonra yıkamak zorunda kaldım. Yumuşak değil - daha çok bir kara tahta üzerinde gıcırdayan çiviler gibi. Sert ve benim tarzıma hiç hitap etmiyor. Şaka şaka :D koku harika. millet neye istinaden olumsuz yazmış inanın bilmiyorum.
Bu koku, bazılarının söylediği kadar korkunç olmasa da, burada ne koklamam gerektiğinden emin değilim. Tek aldığım, bilinmeyen bir çiçekle karıştırılmış oje çıkarıcı solüsyonlar gibi bir koku. Benim zevkime göre çok yapay.
İlk başta il sıktığım spreyi beğenip beğenmediğimden emin değildim. Çok garip bir koku. Alışmaya çalışacağım.
Kesinlikle bayıldığım birkaç çiçek parfümünden biri.
Annemin, çiçeklerin gürleşmesi ve çiçek açması için sevgiyle beslenmeleri gerektiğine dair özel bir teorisi var. Sanırım bu parfümde çiçeklerin arkasında çok fazla aşk var çünkü ihtişamla parlıyor, huzurlu bir Mayıs sabahı yarı açık, beyaz bir pencereden süzülen narin turuncu ışık gibi. Yasemin çiçeklerinin kırılgan güzelliği, mükemmel şekilde düzenlenmiş bir nergis, manolya, çok ince bir gül ve inanılmaz bir süsen buketinden doğar ve arka planda pirinç tozunun somut varlığı bir İtalyan havası veriyor. Evdeki pirincinizi kokusu ile karıştırmayın. Bu kokunun gelin olduğunu hayal ediyorum, o muhteşem ve bu kadar çok sevgi ve güce sahip bir kadına güvenebilecek bir erkeğin ne kadar şanslı olabileceğini düşünmeden edemiyorsunuz. Şeklide gelinlik gibi kar beyazı şişe ile sunuluyor. Beyaz bir çiçeğin, sihirli bir şekilde patlaması güvenli olduğu sürece gizli kokusunu korumak için soğuk sabah esintisiyle cesurca yüzleşmesi gibi, gerçek aşk şefkatli ve güçlü olmalıdır. Creed parfümleri her zaman klas ve güzeldir.
Bu parfümün bu kadar olumsuz yorum almasına şaşırdım. Bu koku hakkında benim için hiçbir şey keskin veya güçlü değil. Bana göre bu çiçekli, temiz, tatlı, yumuşak, giyilebilir bir koku. Genç bayanlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Dürüst olmak gerekirse parasına değer. Bunun genel bir parfüm olduğunu belirtebilirim. Özel bir şey gibi kokmuyor ama kötü kokuyor asla denilemez. Ben kokuya bayılıyorum ve benim için pahalı. Güzel ve rahatlatıcı bir kokudan başka bir şey değil. Erkek arkadaşımın bunu hediye alması ile tanıştım.
Love in White, cildimde çoğunlukla iris ve pudra kokar. Bence çok etkileyici değil. Pirincin yüksek etkisini dört gözle bekliyordum ama ne yazık ki bu, kokunun geri kalanı gibi cildimde çok kısa kaldı. Kısa bir an için hoş ama hepsi bu. Kalıcılık zayıf. Çok zayıf kalıcı gücü nedeniyle listemden çıkarıyorum.
Bunu seviyorum. Baştan çıkarmadan hafif ve hoş kokulu. Love in Black ile karıştırmayı seviyorum. Fiyatı pahalı ama benim için harika bir koku.
Tüm zamanların en sevdiğim kokusu... Şişedeki aşk!
Bu konuda yine azınlıktayım çünkü dolu şişeyi almama rağmen ertesi gün hayal kırıklığı yaşadım. Çok klas, zarif, temiz ve taze başladı ve sonra üzerinde oyalandıkça çok kötü, keskin ve tiksindirici bir şeye dönüştü. Duş almak için sabırsızlanıyordum. Kilian kokularını daha çok tercih ederim.
Bu benim tüm zamanların en sevdiğim parfümü. Keşke o kadar pahalı olmasaydı da her zaman giymeyi göze alabilseydim. Benim üzerimde, bütün gün kalıcılığı sürer ve baştan sona aynı muhteşem kokuya sahiptir. Çok pahalı olduğu ve yaklaşan hiçbir şey olmadığı için benzer bir şey var mı diye her yerde araştırdım. Bu yüzden uzaktan hayran olmaya devam edeceğim...
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER