Creed Royal Mayfair Unisex Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Creed Royal Mayfair Unisex Parfüm

Creed tarafından sunulan Royal Mayfair, kadınlar ve erkekler için unisex çiçekli meyveli gourmand kokusu. Bu yeni bir koku. Royal Mayfair 2015 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Olivier Creed. Üst notalarda cin, limon ve çam ağacı; orta notada gül; temel notalarda portakal, sedir ve okaliptüs bulunur.

Üst Nota
Cin

Cin

Misket limonu çiçeği

Misket limonu çiçeği

Limon

Limon

Çam ağacı

Çam ağacı

Orta Nota
Gül

Gül

Portakal

Portakal

Alt Nota
Sedir

Sedir

Okaliptüs

Okaliptüs

Creed Royal Mayfair Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Creed Royal Mayfair Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 10 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 56 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 78 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
56%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
78%
10 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
50%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
50%
6 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
60%
Parfüm geceye uygun
GECE
40%
5 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
46%
Orta Nota
43%
Alt Nota
11%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
17%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
50%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
17%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
17%
6 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 94
1952 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Creed Royal Mayfair Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
46 Puan Aldı

Creed Royal Mayfair Unisex Parfüm Yorumları

İlkbahar ve yaz için çok düşük puanlı, olgun bir koku. Ayrıca ilk beliren narenciye ve portakalın da tadını çıkaracaksınız. Çok eşsiz. Resmi takım elbise için bile iyi ve sağlam performansa sahip.
Daha fazlasını istemenizi sağlayan harika bir gurme kokusu. Kesinlikle seviyorum. Bana narin tatlı bir şarabı hatırlatıyor. Bu koku Yeşil, Çiçeksi ve Aromatiktir ve her bir bileşen farklı zamanlarda ortaya çıkar ve sihirbaz gibi sizi şaşırtır. Bu notalarının hepsinin nasıl sorunsuz bir şekilde bir araya geldiğini gösterir. Benim için onu diğer Creed'lerden ayıran şey alt notaların neredeyse üst notalardan beklediğiniz gibi hafif olmasıdır. Böylece günün sonuna kadar taze hissetmenizi sağlar. 5 yıldız alacak bir parfüm.
Bu kesinlikle çok güzel, çok ferahlatıcı ve çok eşsiz bir koku.
Çok güzel, benzersiz ve klas. Eski okul havası ve harika bir karışımı olan çok yaratıcı bir koku ama performans bir çok kötü bir şaka. 1 saat için neredeyse hiç yayılım kalmıyor. Zara kokuları bile daha iyi performansa sahiptir.
Şimdiye kadarki en önemsenmemiş creed kokulardan biri. Kesinlikle ilkbahar ve yaz için en iyi seçimlerimden biri. Eşsiz ama aynı zamanda kitlesel olarak çekici. Sahip olduğum kısa sürede birkaç iltifat aldım. Cildimde performans harika, 10 saati kolayca alıyorum. Yüzdükten sonra bile koku hala güçlü. Bu daha fazla ilgi ve trende layık bir parfüm.
Bu kokuya bayıldım. Kesinlikle unisex. Ben bir kadınım ve Millesime Imperial, Virgin Island Water ve Acqua Fiorentina şişelerine sahibim. Bu, koleksiyonuma çok ferahlatıcı ve benzersiz bir katkı sağladı.
Benzersiz
Çok çiçekli ve vintage. Çoğunlukla yasemin kokusu algılanıyor ve tamamen unisex. Ayrıca ona biraz baharat hissi sağlayan bir miktar tarçın kokusu alıyorum. Kraliyet havasının kokusunu alabiliyorum ama ne yazık ki beni biraz performans açısından memnun etmedi. Muhtemelen 60 yaş üstü erkekler için iyi ama 28 yaşındaki benim gibi gençlere biraz olgun kaçıyor.
Bazı insanlar bu kokunun biraz sert okaliptüs açılışından şikayet ediyor. Açılışı seviyorum ancak kurudukça daha dengeli ve yuvarlak hale geliyor. Öte yandan, bunu giydiğimde arkadaşlarımdan çok fazla iltifat aldım. DNA'sında benzersiz olduğu ve güzel, hoş bir koku olarak tanımlayabileceğim bir şeyler olduğu için kalabalığı memnun etmekten daha fazlasını barındırır. En azındna beni çok mutlu eden bir parfüm. Bulutlu/yağmurlu bir günde giymeyi seviyorum. Benim için her şeyi aydınlatıyor. tamamen unisex ve gerçek bir zevk.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER