Cin

Cin

Misket limonu çiçeği

Misket limonu çiçeği

Limon

Limon

Çam ağacı

Çam ağacı

Gül

Gül

Portakal

Portakal

Sedir

Sedir

Okaliptüs

Okaliptüs

üst nota oranı
Üst Nota

% 46

orta nota oranı
Orta Nota

% 43

alt nota oranı
Alt Nota

% 11

94

18-60

2015

998

kalıcılık

% 56

KALICILIK
farkedilirlik

% 78

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 50

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE
captcha
İlkbahar ve yaz için çok düşük puanlı, olgun bir koku. Ayrıca ilk beliren narenciye ve portakalın da tadını çıkaracaksınız. Çok eşsiz. Resmi takım elbise için bile iyi ve sağlam performansa sahip.
Daha fazlasını istemenizi sağlayan harika bir gurme kokusu. Kesinlikle seviyorum. Bana narin tatlı bir şarabı hatırlatıyor. Bu koku Yeşil, Çiçeksi ve Aromatiktir ve her bir bileşen farklı zamanlarda ortaya çıkar ve sihirbaz gibi sizi şaşırtır. Bu notalarının hepsinin nasıl sorunsuz bir şekilde bir araya geldiğini gösterir. Benim için onu diğer Creed'lerden ayıran şey alt notaların neredeyse üst notalardan beklediğiniz gibi hafif olmasıdır. Böylece günün sonuna kadar taze hissetmenizi sağlar. 5 yıldız alacak bir parfüm.
Bu kesinlikle çok güzel, çok ferahlatıcı ve çok eşsiz bir koku.
Çok güzel, benzersiz ve klas. Eski okul havası ve harika bir karışımı olan çok yaratıcı bir koku ama performans bir çok kötü bir şaka. 1 saat için neredeyse hiç yayılım kalmıyor. Zara kokuları bile daha iyi performansa sahiptir.
Şimdiye kadarki en önemsenmemiş creed kokulardan biri. Kesinlikle ilkbahar ve yaz için en iyi seçimlerimden biri. Eşsiz ama aynı zamanda kitlesel olarak çekici. Sahip olduğum kısa sürede birkaç iltifat aldım. Cildimde performans harika, 10 saati kolayca alıyorum. Yüzdükten sonra bile koku hala güçlü. Bu daha fazla ilgi ve trende layık bir parfüm.
Bu kokuya bayıldım. Kesinlikle unisex. Ben bir kadınım ve Millesime Imperial, Virgin Island Water ve Acqua Fiorentina şişelerine sahibim. Bu, koleksiyonuma çok ferahlatıcı ve benzersiz bir katkı sağladı.
Benzersiz
Çok çiçekli ve vintage. Çoğunlukla yasemin kokusu algılanıyor ve tamamen unisex. Ayrıca ona biraz baharat hissi sağlayan bir miktar tarçın kokusu alıyorum. Kraliyet havasının kokusunu alabiliyorum ama ne yazık ki beni biraz performans açısından memnun etmedi. Muhtemelen 60 yaş üstü erkekler için iyi ama 28 yaşındaki benim gibi gençlere biraz olgun kaçıyor.
Bazı insanlar bu kokunun biraz sert okaliptüs açılışından şikayet ediyor. Açılışı seviyorum ancak kurudukça daha dengeli ve yuvarlak hale geliyor. Öte yandan, bunu giydiğimde arkadaşlarımdan çok fazla iltifat aldım. DNA'sında benzersiz olduğu ve güzel, hoş bir koku olarak tanımlayabileceğim bir şeyler olduğu için kalabalığı memnun etmekten daha fazlasını barındırır. En azındna beni çok mutlu eden bir parfüm. Bulutlu/yağmurlu bir günde giymeyi seviyorum. Benim için her şeyi aydınlatıyor. tamamen unisex ve gerçek bir zevk.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm