Creed Royal Oud Unisex Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Creed Royal Oud Unisex Parfüm

Creed, müşterilerinden aldığı birçok istek üzerine bir yanıt olarak öd ağacı parfümünü yarattı. Ancak kokuyu evlerinin stiline uyarladılar. Royal Oud, odunsu, aromatik yeşil ve baharatlı nüansların güzel bir karışımına sahip, şık ve sıcak bir fourge kokusu. Öd ağacı notası kompozisyonun ayrılmaz bir parçasıdır ve diğer notalarla dengeli rolü oynar. Üst notalarda limon, pembe çilek ve bergamot bulunur. Orta notalarda sedir, kasnı otu sakızı ve melekotundan oluşur. Temel notalarda Regal Indian öd ağacı, sandal ağacı ve misk bulunur. Royal Oud 2011 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Olivier Creed.

Üst Nota
Limon

Limon

Pembe biber

Pembe biber

Bergamot

Bergamot

Sedir

Sedir

Orta Nota
Kasnı otu sakızı

Kasnı otu sakızı

Melekotu

Melekotu

Öd ağacı

Öd ağacı

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Creed Royal Oud Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Creed Royal Oud Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 10 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 74 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 71 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
74%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
71%
10 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
100%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
0%
5 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
80%
Parfüm geceye uygun
GECE
20%
5 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
54%
Orta Nota
26%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
20%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
40%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
20%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
20%
5 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2011 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 96
4717 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Creed Royal Oud Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
5 Adet Oy Kullanılarak
80 Puan Aldı

Creed Royal Oud Unisex Parfüm Yorumları

Değeri bilinmeyen bir şaheser. Güzel, şık, pürüzsüz erkeksi ve kadınsı, takım elbise ve kravat ya da ofis için mükemmel olan gerçek bir klas pafüm.)
Bu Koku çok klas ama sihri açılıştan on dakika sonra çalışmaya başlıyor. Üstü yani ilk spreyi sizi yanıltabilir. İlk dakikalardan sonra koku biraz açılınca süper oluyor. Çok baharatlı bir sedir bombası gibi kokar. Yarı yolda sandal ağacı ve melekotu yüzünü gösterir. Bundan sonra da oyun biter. Bunun sihrinin işlemesi için doğru ortamda olmanız gerekir. Çok klasik ve zengin ama modern.
Koleksiyonunuzda ihtiyacınız olan TEK Creed
Bu kelimenin tam anlamıyla para gibi kokuyor. Creed'den birinci sınıf bir koku. Para kokuyor deyince kötü anlamında demedim.
Bunu giymek için yasal olarak 50 yaşın üzerinde ve bir milyarder olmanız gerekir. BU fiyat nedir?
İlginç bir koku. Hiç Ud diye bağırmaz, bunun yerine güzel bir narenciye ve kremsi bir odun kokusu hissettirir. Beğendim, çılgın güzel bir koku değil ve kesinlikle saklamaya değer bir koku.
Bununla Tom Ford Oud Wood arasında karar kılıyordum ve bunu seçtim. Özel ve erkeksi. Koleksiyona layık. Hoş Oud kokusu.
Yıllar boyunca 7-8 Creed parfüm modeli denedim ve hiçbirini beğenmedim. Öte yandan buna gelince bu benlik abi. Tek sorunu gereğinden fazla abartılmış ve fahiş fiyatlar.
burnum mu bozuldu anlamıyorum ama bunu sıkınca neredeyse hiçbir şey koklayamıyorum. ÇOK hafif tatlı odunsu bir aroma ama o kadar hafif ki neredeyse hiçbir şey yok. Daha fazla spreyle tekrar test edeceğim ama bu şu anda acımasız bir şaka gibi geliyor. Buna çok para verdim.
Viking EDP'ye çok benziyor, bence bu klas, erkeksi kokuyor. Güçlü bir parfüm.
Royal Oud, üstte iyi bir Sicilya limonu ve bergamot dengesi ve tabanda bir miktar sedir ile udun yumuşak kremsi bir fısıltısıdır. Royal Oud'u tatil kıyafetleri, gece kıyafetleri veya genel olarak ilkbahar-yaz için ideal hale getirebilecek hafif bir hindistancevizi notası da var gibi görünüyor. Kesinlikle unisex.
Gerçekten bir ud kokusu değil. Ayrıca oldukça erkeksi. Bana gerçekten erkek parfümünü anımsatıyor. Her ne kadar unisex yazsa da erkeksi , maskulen parfüm.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER