Limon

Limon

Pembe biber

Pembe biber

Bergamot

Bergamot

Sedir

Sedir

Kasnı otu sakızı

Kasnı otu sakızı

Melekotu

Melekotu

Öd ağacı

Öd ağacı

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 54

orta nota oranı
Orta Nota

% 26

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

96

20-60

2011

1384

kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 100

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 0

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE
captcha
Değeri bilinmeyen bir şaheser. Güzel, şık, pürüzsüz erkeksi ve kadınsı, takım elbise ve kravat ya da ofis için mükemmel olan gerçek bir klas pafüm.)
Bu Koku çok klas ama sihri açılıştan on dakika sonra çalışmaya başlıyor. Üstü yani ilk spreyi sizi yanıltabilir. İlk dakikalardan sonra koku biraz açılınca süper oluyor. Çok baharatlı bir sedir bombası gibi kokar. Yarı yolda sandal ağacı ve melekotu yüzünü gösterir. Bundan sonra da oyun biter. Bunun sihrinin işlemesi için doğru ortamda olmanız gerekir. Çok klasik ve zengin ama modern.
Koleksiyonunuzda ihtiyacınız olan TEK Creed
Bu kelimenin tam anlamıyla para gibi kokuyor. Creed'den birinci sınıf bir koku. Para kokuyor deyince kötü anlamında demedim.
Bunu giymek için yasal olarak 50 yaşın üzerinde ve bir milyarder olmanız gerekir. BU fiyat nedir?
İlginç bir koku. Hiç Ud diye bağırmaz, bunun yerine güzel bir narenciye ve kremsi bir odun kokusu hissettirir. Beğendim, çılgın güzel bir koku değil ve kesinlikle saklamaya değer bir koku.
Bununla Tom Ford Oud Wood arasında karar kılıyordum ve bunu seçtim. Özel ve erkeksi. Koleksiyona layık. Hoş Oud kokusu.
Yıllar boyunca 7-8 Creed parfüm modeli denedim ve hiçbirini beğenmedim. Öte yandan buna gelince bu benlik abi. Tek sorunu gereğinden fazla abartılmış ve fahiş fiyatlar.
burnum mu bozuldu anlamıyorum ama bunu sıkınca neredeyse hiçbir şey koklayamıyorum. ÇOK hafif tatlı odunsu bir aroma ama o kadar hafif ki neredeyse hiçbir şey yok. Daha fazla spreyle tekrar test edeceğim ama bu şu anda acımasız bir şaka gibi geliyor. Buna çok para verdim.
Viking EDP'ye çok benziyor, bence bu klas, erkeksi kokuyor. Güçlü bir parfüm.
Royal Oud, üstte iyi bir Sicilya limonu ve bergamot dengesi ve tabanda bir miktar sedir ile udun yumuşak kremsi bir fısıltısıdır. Royal Oud'u tatil kıyafetleri, gece kıyafetleri veya genel olarak ilkbahar-yaz için ideal hale getirebilecek hafif bir hindistancevizi notası da var gibi görünüyor. Kesinlikle unisex.
Gerçekten bir ud kokusu değil. Ayrıca oldukça erkeksi. Bana gerçekten erkek parfümünü anımsatıyor. Her ne kadar unisex yazsa da erkeksi , maskulen parfüm.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm