Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Creed Spring Flower Bayan Parfüm

CREED Spring Flower, pembe yapısı ve hoş kokusu ile yıllar sonra halka duyuruldu. Spring Flower, şeftali, kavun ve elmanın notalarını içeren, taze ve kadınsı bir koku. Kalpte yasemin ve gül içerir. Misk tabanı oluşturur. 1996'da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Olivier Creed.

Üst Nota
Kavun

Kavun

Şeftali

Şeftali

Elma

Elma

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Alt Nota
Misk

Misk

Amber

Amber

Creed Spring Flower Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Creed Spring Flower Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 10 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 80 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 79 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
80%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
79%
10 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
80%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
20%
5 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
60%
GECE
GECE
40%
5 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
15%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
20%
YAZ
YAZ
20%
SONBAHAR
SONBAHAR
60%
KIŞ
KIŞ
0%
5 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
1996 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 87
1682 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Creed Spring Flower Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
5 Adet Oy Kullanılarak
68 Puan Aldı

Creed Spring Flower Bayan Parfüm Yorumları

Bu parfümü beğendim. Kardeşim yılbaşında benim için almış. Gerçekten gevrek ve hafif kokuyor ancak bu pahalı fiyatına göre gerçekten o kadar olağanüstü değil.
Bence çok güzel ama kalıcılığının daha fazla olmasını isterdim. Bunu nasıl değerlendireceğimi bilmiyorum. Bana göre güzel ama kalıcı bir kalite yok. Bu düşüş nedeniyle, satın almayacağım.
Spring Flower'ı kesinlikle SEVİYORUM. Neden bu kadar çok seviyorum? Çünkü meyve notalarına rağmen gerçek bir çiçek kokusu. Tatlı, şekerli boğucu kokulardan değil. Benim için tamamen çiçek kokuyor, tıpkı bir demet taze çiçek gibi. Olumsuz yorumlar beni şaşırttı.
Creed Spring Flower a bayılırım, hafif, kadınsı ve neşeli bir koku. Bright Crystal e benzer ama bunda Bright Crystal'da olmayan belirgin bir kavun notası vardır.
Yaklaşık 15 dakika boyunca böyle meyveli, hoş bir koku. Yüksek bir fiyata düşük yayılım ve düşük uzun ömür. Performansı daha iyi olabilirdi.
Ortalama çiçek meyveli koku. Uzun ömrü gerçekten kısa. Harmanlama güzel.. gerçekten benim tarzım değil.
2003 yılında hediye olarak bundan bir şişe almıştım. Üzülerek söylüyorum, gerçekten beğenmek için çaba sarf etmiştim ama çok itici ve rahatsız edici bir şey fark ettim, kavun ve misk ambergris olabilir, içinde baş ağrısına neden olan bir şey vardı ve bu nedenden dolayı etkileyici değil :(
Bu parfümden iki şişe bitirdim ve en sevdiğim parfümlerimden biri. Narciso Rodriguez fleur musc parfümü gibi bahar çiçeğine çok yakın ikisini de seviyorum..
Bundan gerçekten zevk alıyorum. Küçük bir örnek aldım. Gerçek çiçekler gibi kokuyor ya da küçükken olduğu gibi tarlalarda koşmayı ya da dışarıda olmayı hatırlatıyor. Kalıcılığı çok iyi değil ama çok güzel, saf ve temiz kokuyor. Bu fiyata iyi bir kör satın alma değil ama keşke daha büyük bir şişem olsaydı. Çok başarılı.
Çok kavun kokuyor. Gençlerin satın aldığı ucuz vücut spreylerini andırıyor.
Bunu bana kocam almış ve onun çok hoşuna gitti. Ben sevemedim. Benim sulu, iğrenç bir kavun gibi kokmamı sağlıyor. Elma, şeftali veya çiçek yok. Kötü, kirli bir şekilde kötüye giden kavun kokusu var. Sanırım yasemin böyle bir his sunmuş olabilir. Ben hiç mi hiç beğenmedim. Kocam bayılıyor.
Evet, meyveli ama hafif. Çiçekler, meyvelerden daha az. Tüm Creed'ler gibi sofistike, karmaşık koku. Sadece baharları giyiyorum. Genç parfüm, temiz.
Ekşi olarak yeşil elma kokusu alıyorum. Cildimde bir sürü şeftali gibi kokuyor.
Çok hafif, temiz ve güzel ama kalıcı değil. Gerçekten harika kokuyor ama performansı düşük.
Bence yasemin olduğu kadar rahatsız edici bence çok yazık. Bu içinde olmasaydı gerçekten çok severdim.
Bu benim için tamamen kör bir satın almaydı, mağazada test ürünü yoktu ama satış elemanı çok övdü. Bunun çok benzersiz ve çok klas olduğuna ikna etti. Dediği gibi de harika.
Parfüm alırken en büyük ve en pahalı hatam. Bunu daha çok Lana del Rey yüzünden ve iddiaya göre onun imza kokusu olduğu için imrendim ve aldım. Her nasılsa, kendim için bir şişe satın almayı haklı çıkaracağını düşündüm ancak indirimli bir fiyata almış olsam da, yine de bu paraya değmez. Şimdi, açılış güzel - taze ve meyveli ve bir şekilde gerçekten böyle kalmasını istiyorsun. Ama daha sonra büyükannenin banyo dolabında duran tuhaf çiçekli bir sabuna dönüşüyor.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER