Kavun

Kavun

Şeftali

Şeftali

Elma

Elma

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Misk

Misk

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

87

18-45

1996

1346

kalıcılık

% 80

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 80

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 20

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 60

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE
captcha
Bu parfümü beğendim. Kardeşim yılbaşında benim için almış. Gerçekten gevrek ve hafif kokuyor ancak bu pahalı fiyatına göre gerçekten o kadar olağanüstü değil.
Bence çok güzel ama kalıcılığının daha fazla olmasını isterdim. Bunu nasıl değerlendireceğimi bilmiyorum. Bana göre güzel ama kalıcı bir kalite yok. Bu düşüş nedeniyle, satın almayacağım.
Spring Flower'ı kesinlikle SEVİYORUM. Neden bu kadar çok seviyorum? Çünkü meyve notalarına rağmen gerçek bir çiçek kokusu. Tatlı, şekerli boğucu kokulardan değil. Benim için tamamen çiçek kokuyor, tıpkı bir demet taze çiçek gibi. Olumsuz yorumlar beni şaşırttı.
Creed Spring Flower a bayılırım, hafif, kadınsı ve neşeli bir koku. Bright Crystal e benzer ama bunda Bright Crystal'da olmayan belirgin bir kavun notası vardır.
Yaklaşık 15 dakika boyunca böyle meyveli, hoş bir koku. Yüksek bir fiyata düşük yayılım ve düşük uzun ömür. Performansı daha iyi olabilirdi.
Ortalama çiçek meyveli koku. Uzun ömrü gerçekten kısa. Harmanlama güzel.. gerçekten benim tarzım değil.
2003 yılında hediye olarak bundan bir şişe almıştım. Üzülerek söylüyorum, gerçekten beğenmek için çaba sarf etmiştim ama çok itici ve rahatsız edici bir şey fark ettim, kavun ve misk ambergris olabilir, içinde baş ağrısına neden olan bir şey vardı ve bu nedenden dolayı etkileyici değil :(
Bu parfümden iki şişe bitirdim ve en sevdiğim parfümlerimden biri. Narciso Rodriguez fleur musc parfümü gibi bahar çiçeğine çok yakın ikisini de seviyorum..
Bundan gerçekten zevk alıyorum. Küçük bir örnek aldım. Gerçek çiçekler gibi kokuyor ya da küçükken olduğu gibi tarlalarda koşmayı ya da dışarıda olmayı hatırlatıyor. Kalıcılığı çok iyi değil ama çok güzel, saf ve temiz kokuyor. Bu fiyata iyi bir kör satın alma değil ama keşke daha büyük bir şişem olsaydı. Çok başarılı.
Çok kavun kokuyor. Gençlerin satın aldığı ucuz vücut spreylerini andırıyor.
Bunu bana kocam almış ve onun çok hoşuna gitti. Ben sevemedim. Benim sulu, iğrenç bir kavun gibi kokmamı sağlıyor. Elma, şeftali veya çiçek yok. Kötü, kirli bir şekilde kötüye giden kavun kokusu var. Sanırım yasemin böyle bir his sunmuş olabilir. Ben hiç mi hiç beğenmedim. Kocam bayılıyor.
Evet, meyveli ama hafif. Çiçekler, meyvelerden daha az. Tüm Creed'ler gibi sofistike, karmaşık koku. Sadece baharları giyiyorum. Genç parfüm, temiz.
Ekşi olarak yeşil elma kokusu alıyorum. Cildimde bir sürü şeftali gibi kokuyor.
Çok hafif, temiz ve güzel ama kalıcı değil. Gerçekten harika kokuyor ama performansı düşük.
Bence yasemin olduğu kadar rahatsız edici bence çok yazık. Bu içinde olmasaydı gerçekten çok severdim.
Bu benim için tamamen kör bir satın almaydı, mağazada test ürünü yoktu ama satış elemanı çok övdü. Bunun çok benzersiz ve çok klas olduğuna ikna etti. Dediği gibi de harika.
Parfüm alırken en büyük ve en pahalı hatam. Bunu daha çok Lana del Rey yüzünden ve iddiaya göre onun imza kokusu olduğu için imrendim ve aldım. Her nasılsa, kendim için bir şişe satın almayı haklı çıkaracağını düşündüm ancak indirimli bir fiyata almış olsam da, yine de bu paraya değmez. Şimdi, açılış güzel - taze ve meyveli ve bir şekilde gerçekten böyle kalmasını istiyorsun. Ama daha sonra büyükannenin banyo dolabında duran tuhaf çiçekli bir sabuna dönüşüyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm