Hercai menekşe

Hercai menekşe

Elma

Elma

Limon

Limon

Sardunya

Sardunya

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Misk

Misk

Nergis

Nergis

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 42

orta nota oranı
Orta Nota

% 39

alt nota oranı
Alt Nota

% 19

91

20-60

2011

1128

kalıcılık

% 58

KALICILIK
farkedilirlik

% 78

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE
captcha
Manolya çiçeğine kesinlikle bayılıyorum. Beyaz, yaprakları ısıtan limonlu narenciye dokunuşuyla ışıkta parıldayan ve parıldayan bir beyazdır. Favorim. Ve Creed'in en sevdiğim kokusu. Bana çok özel bir arkadaşımı hatırlatıyor. Beyaz çiçekleri koklamak için bir bahçeye girmiş gibi hissedeceksiniz.
Bu oldukça evcil beyaz çiçek kokusu. Genellikle kullandığım beyaz çiçekli parfümler baharatlı ve daha karmaşıktır. Sümbülteber beyaz çiçeği genellikle bir kokuyu büyülü yapar. Bunda sümbülteberler eksik ama daha çok yasemin ve nergis var. Bu güzel zengin egzotik yasemin içeren bir yasemin parfümü ve muhteşem bir koku izi bırakıyor.
Diğer yorumcuların belirttiği gibi, bu çok doğal, eterik bir koku. Belki de "beyaz çiçekli" parfümlerin çoğu yüksek bir gardenya ve aşırı sümbülteber bağırdığı için, kendimi bunaltıcı bir kokuya hazırlıyor idim. Ama şaşırtıcı bir şekilde bu güzel, narin ve rafine bir kompozisyon. Bozulmamış beyaz bir elbise, terbiyeli bir genç bayan, bahar havası, ılık güneş ışınlarının görüntüsünü alıyorum. Çekici ve narin. Sorulan her olumlu soruya vereceğim cevap bu parfüm için koca bir evet.
Muhteşem, kadınsı, klasik ve zengin. Ne güzel bir koku ve ne kadar çirkin bir fiyat. Bu saf lükslük. Güzel bir koku barındıran güzel şişe. Kraliyet kadınının nasıl koktuğunu hayal ediyorum. Biraz fiyatları düzeltseler keşke. Çok pahalı
Bu narin ve temiz beyaz bir çiçektir. Bana gençliğimin sonlarında sahip olduğum bir Estée Lauder Pleasures parfümünü hatırlatıyor ama bu daha doğal kokuyor. Bu bir ten kokusudur ve 2 saatlik cömert uygulamadan sonra zar zor algılanır. Creed olduğunu bilmeseydim muhtemelen hiç düşünmeden almayı düşünmezdim. Dekantımı tüketeceğim ama bittiğinde fahiş miktarda parayı asla bir şişeye vermem.
Bunun içinde banyo yapabilseydim, yapardım. Karmaşık bir parfümü severim ama bu çok güzel, basit ve sofistike.
Karşılaştığım en doğal beyaz çiçek buketi. Gerçek olamayacak kadar doğal. Fiyat sadece çok fazla. Umarım güzel bir alternatif bulabilirim.
Koku güzel, çok gerçekçi kokulu taze beyaz çiçekler. Biraz yeşil başlıyor ama kurudukça bu azalıyor. Çok hafif ve hoş. Ancak, bu kadar zayıf yayılım ve kalıcı güce sahip bir koku için fiyat kesinlikle saçma. Bu şey yarım saat içinde kayboluyor gibi görünüyor. Bunun için tam fiyat ödememin imkanı yok bu yüzden sanırım dekantları almaya ve kopyaları aramaya devam edeceğim.
Beyaz manolya çiçekleri gibi kokuyor
Bu bulabileceğiniz en gerçekçi beyaz çiçek parfümü. Çok güzel, yeşil, taze, harika. Ama kalıcılığı çok sürmez ve bu fiyat çok pahalı. Biraz daha uzun sürse hiç vazgeçmez hep satın alırdım. Çok güzel.
Bir avuç taze beyaz çiçek almış ve hepsini kendine bulaştırmışsın gibi kokuyor. Burada yapay kokan hiçbir şey yok, kelimenin tam anlamıyla bir kokuda kokladığım en gerçekçi beyaz çiçek kokusu. Üzücü kısım kalıcılığı çok uzun sürmez. Buda doğal organik yağlar ile yapılmasından sanırım. Yapay sentetik çiçekler olsa çok kalırdı buda o doğallığı kaybettirirdi diye düşünüyorum.
Muhteşem kadınsı koku. Çok hafif, zayıf bir koku olan Creed Gardenia'yı da seviyorum. Ama bundaki beyaz çiçekler sanki daha özeldir. White Flowers gündüz parfümüdür. Aynı zamanda en pahalılarından biridir.
Creed kokularını seviyorum, büyük hayranıyım. White Flowers, hayal ettiğimden daha zengin. Ağır ama bunaltıcı değil. Tatlı ama bir esinti ile süzülerek geçen tatlılık gibi nazik. Hem yazın parıldayan güneş ışığı hem de ekinoksta muazzam bir dolunay hissi veriyor. Baş döndürücü ve rüya gibi. Sizi bir bulutun üzerinde yüzüyormuşsunuz gibi nazikçe ve yumuşak nemli bahar çimenlerinin üzerinde yürüyormuşsunuz gibi canlı bir ışık gibi kaldırır. Hem eski hem yeni. Hem temiz hem zengin. Derinliği var ve bu parfümü anlat anlat bitmez.
Eşime aldığım harika bir parfüm. Verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum. Fiyat kısıtlaması olmayan kişiler için ideal. Öneririm
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm